Buddynetwerk

Medewerkers

Eenzaamheid
Jason Keizer, jkeizer@buddynetwerk.nl, 06 58 70 13 00
Popi Tsafou, ptsafou@buddynetwerk.nl, 06 19 97 56 98

Chronische Ziekte
Mariëlle Hofstede, mhofstede@buddynetwerk.nl, 06 45 03 56 02
Marjolijn Maas, mmaas@buddynetwerk.nl, 06 19 28 88 47
Karien de Bont, kdebont@buddynetwerk.nl, 06 19 69 57 12
Carina de Waal, cdewaal@buddynetwerk.nl, 06 19 38 56 91
Daan Rusken, stagiair, drusken@buddynetwerk.nl, 06 45 08 32 34

Geheugen Problemen
Jolanda Brandwijk, jbrandwijk@buddynetwerk.nl, 06 33 91 61 10

Buddy’s voor Bikkels
Carmen van Haren, cvharen@buddynetwerk.nl, 06 45 73 83 32

Algemeen
Else Kodde, directeur, ekodde@buddynetwerk.nl, 070 – 364 95 00
Tanja Haas, Financiën en PZ, thaas@buddynetwerk.nl, 06 33 98 46 39
Ingrid Boersman, communicatie, iboersma@buddynetwerk.nl, 06 47 58 57 19
Carmen Cremades, receptie en administratie, ccremades@buddynetwerk.nl, 070 364 95 00
Roos Pelle, receptie en administratie, secr@buddynetwerk.nl, 070 364 95 00

Wil je iets voor een ander doen? Word Buddy! Buddy worden

Deze website gebruikt cookies om de beste online ervaring te creëren. Ga akkoord door op de 'Accepteer' knop te klikken.